Akademicka ciekawostka do podziwiania!
Wiadomość jak z filmu SF. Oczywiście z USA.
NajNowy sposób dla grubasów.
Jeść możesz bez końca, bez kupy, bez chodzenia do kibelka!

AspireAssistFoto ze strony http://faithbariatricsuccess.com/the-aspireassist-device/

AspireAssist to idealna realizacja podstawowego hasła XXI wieku - Kup i wyrzuć.
Żarłoki mogą jeść bez końca. Zamiast czekać na strawienie, przejście pokarmu przez układ jelitowy i "wykupanie" - odkręcają kranik. Wypuszczają z żołądka większą część zżartego pokarmu, by zrobić miejsce na następne żarcie.

Gdyby to nie był amerykański pomysł powiedział bym - dzieło wariata, ale że to rodem z USA, to zgodnie z wszelkimi poprawnościami muszę stwierdzić - rewelacja - to jest to, a nawet więcej. Medyczny koszmar na żywo.
 

A teraz absolutnie na serio.
Pod koniec czerwca 2016 agencje podały rewelacyjną wiadomość:
Dzięki wszczepieniu do żołądka rurki z zaworem patologicznie otyłe osoby będą mogły pozbyć się pokarmu, który zdążyły już przeżuć – informuje "New Scientist".
A tym chudszym USmanom co ważą tylko 139 kg. nie można wszczepić?

"Urządzenie AspireAssist przeznaczone dla osób ze znacznego stopnia otyłością (BMI powyżej 35) uzyskało już aprobatę US Food and Drug Administration. Podczas prostego zabiegu do żołądka wszywa się rurkę z wyprowadzonym na skórę brzucha wylotem, zaopatrzonym w zawór. Normalnie zawór jest zamknięty, ale po posiłku można podłączyć do wylotu kolejną rurkę, otworzyć zawór i usunąć z żołądka około 1/3 nadtrawionej treści – na przykład spuszczając ją w toalecie.

Nie da się jednak usunąć wszystkiego, ponieważ początek rurki jest zbyt wysoko. Zawór wyposażono w mechanizm zabezpieczający, który pozwala używać go tylko do trzech razy dziennie, przez nie więcej niż sześć tygodni. Po tym czasie przestaje działać i trzeba wymienić część urządzenia. 

Teoretycznie powinno to zapobiec nadużywaniu dawanych przez AspireAssist możliwości, jednak nie da się wykluczyć, że pacjenci znajdą sposóbh na przechytrzenie zaworu. Także sama możliwość "anulowania" posiłku może być zachętą, by jeść jeszcze więcej."

Nie będę dalej opisywać i promować tego debilnego urządzenia dla debili.
Mam nadzieję, żę w Polsce to się nie przyjmie, ale...

Dla firmy produkującej i dla chirurgów to fajna sprawa.
Chirurgi mają prostą robotę.
Potem jakieś zapalenia, komplikacje, efekty uboczne i poprawki.
Firma co 6 tygodni sprzedaje "części zamienne" i czuwa nad "zdrowiem"(?).
Wszelkie FudyPaskudy mają klientelę która nie wychodzi z lokalu i nie grubieje, czyli krzeseł i foteli nie trzeba wymieniać.

Mam pomysł.
Po co chodzić do toalety, czy łazienki?
Od razu przy stole zamontować odbieranie zwrotów.

Oficjalnie podają:
Wśród skutków ubocznych metody są niestrawność, nudności i wymioty. Ponadto po usunięciu urządzenia może utworzyć się trwała przetoka pomiędzy żołądkiem a ścianą brzucha. 

A inne sztuczki na schudnięcie?

Wg amerykańskich uczonych:
Schudnięcie wyłącznie dzięki diecie jest bardzo trudne, jeszcze trudnej utrzymać nową wagę. Według różnych badań od 64 do 95 proc. osób na diecie wraca do początkowej wagi lub staje się jeszcze cięższymi.
Czyli nie masz wyjścia. Musisz kupić i zainstalować w brzuchu maszynkę AspireAssist.

Podobno wg amerykańskich uczonych:
Najskuteczniejsze odchudzanie opiera się na by-pasie żołądkowym, który zmniejsza wchłanianie substancji odżywczych. Metoda nie jest jednak pozbawiona ryzyka.

I jeszcze inne super sposoby wg amerykańskich uczonych
Wszczepienie stymulatora nerwu łączącego żołądek z mózgiem (ma to zmniejszać apetyt) lub wprowadzanie balonika do żołądka (po jego nadmuchaniu pojawia się poczucie pełności).

Zastanawiam się
czy to już cały świat zwariował?

Chcesz schudnąć?
Bez wyrzeczeń?
Bez głodowania?
Przeczytaj i zastosuj
Dietę Dobrych Produktów
znajdziesz tutaj
Ja na tym "jadę" od kilku ładnych lat.
Spróbuj!


Holistic Polska