koloidalne
Wielokrotnie powtarzają się pytania o preparaty koloidalne.

Na tej stronie będę starała się wyczerpująco na nie odpowiedzieć, lub skierować Cię do właściwych stron w internecie.
Karolina


Pani Małgosia pyta:
Dziękuję bardzo za szybka przesyłkę. Proszę o podpowiedź w kwestii użytkowania zakupionego produktu: potrzebuję zastosować go do higieny intymnej; według opisu na Państwa stronie stężenie do tego użytku to 5PPM, ale takiego nie znajduję w Państwa ofercie. Czy wobec tego mam rozcieńczyć zamówiony płyn wodą destylowaną (lub inną) w proporcji 1:10?

Karolina odpowiada:
Stężenie 5 PPM jest to minimalna wartość przy której srebro działa. Jeżeli chce Pani używać takiego stężenia należy wymieszać srebro w proporcji 1:9 z wodą destylowaną. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby używać wyższych stężeń. Nawet nierozcieńczone Srebro 50 PPM jest stosowane w celu higieny intymnej.

Karolina KaminskaKarolina Kamińska
Ochmistrzyni Księżniczki Zdrowia

 
Preparaty koloidalne
znajdziesz tutajPan Eugeniusz pyta:
Srebro koloidalne Argentum 300ml +200ml (Tutaj >>>)
Ponad 3 lata temu, zaproponoiała mi farmaceutka z Medest to srebro zamiast innego lepszego. Nie było informacji jakie jest jego stężenie, ani na opakowaniu, ani na fakturze. Minęło tyle czasu i nadal tego brak i to u Was. Czym handlujecie zatem -pytam. Ono nie ma tych certyfikatów, które miało srebro jakie ja kupowałem. Tamto miało Vat 7 %, a to 22% wtedy, bo nie było odpowiednim preparatem."

Karolina odpowiada:
Opis produktu pochodzi ze strony producenta i my jako sklep możemy korzystać tylko z tego co producent udostępni. Ze względu na aktualnie obowiązujące prawo srebro koloidalne może być sprzedawane tylko jako kosmetyk z podatkiem VAT 23%.
Wyżej wymienione srebro zawiera 37 PPM tego pierwiastka i zostało przebadane dermatologicznie:
Nr zgłoszenia: RK/253630/2009
Nr badania: B-20237/4434/09
Produkt znalazł się w ofercie po zapytaniach konsumentów o tanie srebro koloidalne.

Jeżeli potrzebuje Pan wysokiej jakości produktu z potwierdzoną zawartością srebra to polecamy zapoznać się z produktami Nano Koloid lub Aura Herbals:
Srebro Koloidalne 50 ppm
Srebro Koloidalne 200 ppm
 


Holistic Polska