ludzie medycyny naturalnej

Ludzie medycyny naturalnej to dział w którym postaram się w miarę dokładnie prezentować sylwetki osób zajmujących się jak najszerzej pojetą Medycyną Naturalną.
Jest to miejsce dla wszystkich zainteresowanych propagowaniem Naturalnego Zdrowia.
Znajdziesz tu zielarza, utytuowanego profesora akademickiej uczelni i lekarzy którzy dla dobra pacjenta, stosują łączenie sztywnych akademickich procedur z odwiecznymi i najnowszymi metodami naturoterapi.

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Trziszka
Wydział Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Prof. Trziszka zainicjował i prowadził projekt badawczy "Ovocura" który zaowocował wprowadzeniem do produkcji preparatu OVOBIOVITA® Initium. W projekcie OvoCura brało udział 233 naukowców i zakończył się przyznaniem aż 17 patentów. Projekt badawczy "Ovocura" to jeden  z wielu tematów związanych z Medycyną Naturalną podejmowanych przez profesora Tadeusza Trziszkę.

Dr n. biol. Henryk Stanisław Różański, krośnianin, absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu; pracę doktorską obronił na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Wieloletni stypendysta (1993-2000) szwajcarskiej Fundacji Büchnera.

Dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik - Gastrolog, Dietetyk.
Specjalizacje: Gastroenterologia, Choroby wewnętrzne.

Подробнее на сайте: https://avtoremonto.ru http://live-cms.ruhttps://rukamisdelai.ru
http://nunax.ruhttps://originhealth.ru http://carautoremont.ru https://cleanmedicine.ru http://buy-vehicle.ruhttps://healthenter.ru http://getkredit.ruhttp://saurfang.ruhttps://wellbuilding.ruhttp://free-minigames.comhttp://make-credit.ruhttp://wow-helper.ru

Lekarz specjalista Ewa Bednarczyk-Witoszek
Ewa Bednarczyk-Witoszek, urodziła się w 1963 roku, ukończyła wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uzyskała drugi stopień specjalizacji z zakresu laryngologii. Ma certyfikat nr 13 uprawniający do udzielania porad w zakresie diety optymalnej. Dietą i jej rolą w różnych dziedzinach medycyny zajmuje się już od 25 lat.