strony www

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszego "gospodarstwa"! 

sklep naturalna medycynawww.sklep-naturalna-medycyna.com.pl
Sztandarowa nasza strona dzięki której możemy zapewnić Ci łatwy i tani dostęp do poszukiwanych preparatów.
Dla stałych klientów sklep proponuje Wieczny Rabat.
Szczegóły Tutaj >>>
Dzięki coraz większej popularności Naturalnej Medycyny i dążenia do zapewnienia Ci maksymalnej wygody nasza firma uruchomiła w wielu miastach sieć stacjonarnych sklepów franczyzowych. Wykaz znajdziesz Tutaj >>>.holistic suplementy
www.dystrybucja-naturalna-medycyna.pl

Naturalna Medycyna Sp. z o.o.
Zaprasza odbiorców hurtowych do współpracy.
Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja: +48 733 300 548
Zamówienia: +48 690 810 333


hurtwww.hurt-naturalna-medycyna.pl
Naturalna Medycyna Sp. z o.o.
Zaprasza odbiorców hurtowych do współpracy.
Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zamówienia: +48 533 013 520

 


 

zyj naturalniewww.zyj-naturalnie.pl to najnowsza zaprzyjaźniona z nami strona nowego czasopisma "Żyj naturalnie".

Dwumiesięcznik "Żyj naturalnie" powstał z pasji do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą, po to by edukować i szerzyć wiedzę na ten temat. Znajdziesz tu artykuły na temat najnowszych badań i odkryć połączonych z mądrością Natury. Na stronie "Żyj naturalnie" możesz również zaprenumerować ten najnowszy dwumiesięcznik jak również kupić pojedyńcze aktualne i archiwalne egzemplarze.


 

naturalna medycyna 1www.naturalna-medycyna.com.pl
Bardzo dobry serwis z mnóstwem aktualnych artykułów. Odwiedza go kilkanaście tysięcy internautów na dobę. Kilka dni temu (lipiec 2017) otrzymał nowy wygląd i najnowszy silnik, tak by spełniać wszelkie wymogi nowoczesnej strony. I spełnia. Strona idealnie dopasowana do komórek, tabletów i komputerów.
Naturalna-Medycyna.com.pl to strona poświęcona propagowaniu ludzi, produktów i metod Medycyny Naturalnej. Tą drogą popularyzujemy produkty firm i ludzi którzy codzienną pracą, czy  świątecznym hobby przyczyniają się do prawdziwego poprawiania zdrowotności w Polsce.
Nasz Biuletyn - Tego nie powie Ci lekarz do niedawna wydawaliśmy korzystając domeny Naturalna-Medycyna.com.pl. Dzisiaj trochę inaczej, ale
zapisy i archiwalne Biuletyny Tutaj >>> bez zmian. ksiezniczka zdrowiawww.ksiezniczka-zdrowia.pl
Karolina Kamińska, przeurocza Księżniczka Zdrowia, opowiada bajki, baśnie i przekazuje najnowsze i najstrsze skuteczne receptury tajemniczych i czarodziejskich terapii naturalnej medycyny. Karolina Kamińska zaprasza Cię na bajkowe misterium Zdrowia. 
To bardzo "młoda" strona (otwarcie 27-12-2016r.) więc Karolina prosi:
Jeżeli Ci Twoje Zdrowie miłe odwiedzaj ją systematycznie.
Co kilka dni znajdziesz tu coś nowego i zdrowego dla Ciebie, dzieci, wnuków i prawnuków. Dla Dziadków i Pradziadków też.olej lnianywww.olej-lniany.net
To bardzo stara strona, przebudowana zgodnie z współczesnymi wymaganiami.
Od niej zaczynaliśmy budować i sprzedawać zdrowotne polskie produkty potrzebne każdemu. Długie lata pełniła rolę sklepu internetowego. Niedawno, po wprowadzeniu wiecznego rabatu w naszym sklepie pozostała jej tylko rola informacyjna, którą doskonale spełnia do dziś. Rewelacyjne produkty firmy Złoto Polskie kupisz w naszym sklepie Tutaj >>>
Revitalen to firma córka i jej produkty, łącznie ze słynnym olejem lnianym z kapsaicyną

Kapsalen
znajdziesz tutaj


 

milion teamwww.milion-team.pl
Milion Team to również strona z długą historią. A jak to było
przeczytasz Tutaj >>>.
W skrócie. Najpierw marzenia o milionie. Potem poznański klub żużlowy który przyjął naszą nazwę czyli PSŻ Milion Team. Potem strona przebudowana pod kątem Medycyny Naturalnej do dzisiaj pracuje jako Milion dróg do Zdrowia. Wiadomo że historia lubi się powtarzać i na sezon 2016 klub żużlowy w Rawiczu przyjął bliska nam nazwę Holistic-Polska Rawicz. Pierwsze w tym roku spotkanie jako Holistic-Polska Rawicz zaplanowane na 3. IV. 2016 z powodu "zatopienia" toru przez ulewę zostało przełożone na 17. IV. 2016r. Czyli pierwsze koty za płoty i zobaczymy co z tego wyniknie. dieta dla zuchwalychwww.dieta-dla-zuchwalych.pl
Utworzona: 2008.10.14 czyli bardzo stara, ale niewiele straciła ze swej aktualności. Przewodnie hasło: Nie bądź głupi. Nie daj się zabić! Bądź zuchwały! Jeżeli tu trafiłeś, to znaczy szukasz Zdrowia dla siebie lub swoich bliskich. Jeżeli nie słuchasz utartych sloganów. Jeżeli jesteś odporny na reklamy. Znalazłeś! Główna tematyka serwisu to Żywienie Optymalne dr Jana Kwaśniewskiego i jego najnowsza modyfikacja Dieta Dobrych Produktów.
Warto poczytać. Warto być Zuchwałym!hipokratesawww.hipokratesa.pl
Hipokratesa czyli Naturalna Medycyna dla osób posiadajacych kwalifikacje z zakresu medycyny, farmacji lub żywienia. Witamy Wszystkich dla których zdrowie Polaków jest jedną z najważniejszych wartości.
Motto - Umysł człowieka jest jak spadochron. Spełnia swoją rolę kiedy go otwierasz.
Dużo wartościowych informacji, których nie znajdziesz w innych serwisach. Tak naprawdę korzystają z nich wszyscy, więc i Ciebie zapraszam.zaczekac na duszewww.zaczekac-na-dusze.pl
Mózg jest tylko komputerem przy którym pracuje Dusza!
Nie śpiesz się. Nie goń! Zaczekaj na swoją Duszę!
Pomagamy tylko tym, którzy chcą sobie pomóc.
Informujemy tylko tych, którzy szukają prawdy.
Zaczekać na dusze to serwis do tych którzy maja dosyć gonitwy za mirażami XXI wieku. Żyj wolniej. Kochaj mocniej!
Warto odwiedzić tę stronę. Poczytać. Wyrzucić telewizor i zwolnić by zacząć Zdrowo Żyć. Zapraszam!koloidalnewww.koloidalne.biz
Nawiązanie bliskiej współpracy z Nano Technologies Group Inc. USA - firmą produkującą niejonowe preparaty koloidalne zaowocowało uruchomieniem tej strony. Prezesem Nano Technologies Group Inc. USA jest Pani Agata Nowakowska i to dzięki jej staraniom i uprzejmości możemy Państwu oferować te rewelacyjne preparaty. Dziękujemy!
Początkowo ta strona była specjalistycznym sklepem internetowym, ale po wprowadzeniu Wiecznego Rabatu w naszym podstawowym sklepie internetowym strona www.koloidalne.biz pełni tylko rolę informacyjną.oleje budwigwww.oleje-budwig.pl
Dieta dr Budwig jest prosta, naturalna i rozsądna jak wszystkie wielkie odkrycia naukowe. W 1952 roku stworzyła dietę znaną pod nazwą Dieta Budwigowa, wspomagającą leczenie nowotworów, a także chorób serca, cukrzycy. Dieta jest bogata w olej lniany zmieszany z serem, bogata w owoce, warzywa i błonnik. Zaleca się unikanie cukru, tłuszczów zwierzęcych, oleju sałatkowego, wędlin, masła, a zwłaszcza margaryny.

Oleje i produkty
polecane w Diecie dr Budwig
znajdziesz tutajpreparaty liposomalne

www.preparaty-liposomalne.html
to mała, ale bardzo ważna strona.
W XXI wieku wreszcie rozwiązano problemy technologiczne związane z transportem preparatów bezpośrednio do wnętrza komórek, z pominięciem trawienia z żołądku, dzięki czemu skuteczność preparatów liposomalnych wzrosła wielokrotnie. Na przykład 1 gram liposomalnej witaminy C to skuteczność 15 gramów normalnej.

Oprócz liposomalnej witaminy C oferujemy  Liposomalny Glutation i Liposomalny Kwas alfa-liponowy. Producent stale prowadzi badania nad możliwoscią wprowadzenia nowych preparatów, ale nie jest to prosta sprawa, więc spokojnie czekamy.

Preparaty Liposomalne
znajdziesz tutajOprócz wyżej wymienionych stron prowadzimy dwa profile na Facebooku:
Facebook - Naturalna Medycyna
Facebook - Sklep Naturalna Medycyna

Zapraszam!
Polub Nas!

Holistic Polska