holistic brzozylogo holistic polska

Holistic Sverige AB jest niezwykłą firmą propagującą ideę zdrowego świata wolnego od chorób i zanieczyszczeń. Mottem firmy Holistic, a zatem i naszym jako jej dystrybutora w Polsce jest:

"Zdrowe życie to życie w równowadze."

b woskIdeę firmy stworzył Bertil Wosk – z zawodu nauczyciel matematyki i fizyki, studiował też filozofię ale jego prawdziwą pasją stała się medycyna naturalna. Bertil jest terapeutą medycyny naturalnej ze specjalnością terapeuta żywieniowy. Dzięki swojej pasji pomógł wielu ludziom wrócić do zdrowia.

W 2002 roku Bertil Wosk oraz Pelle Randberg (dobry przyjaciel Bertila), stworzyli firmę Holistic Sverige AB. Początki firmy były trudne – mieściła się ona w wynajętym, małym pokoju w szpitalu w Vadstenie.

Założyciele zaczynali od 3 produktów i sukcesywnie powiększali ofertę, od początku dbając o każdy szczegół i najwyższą jakość produkcji.

Krokiem milowym było zaproszenie Bertila do programu telewizyjnego – jako eksperta żywieniowego, który analizował badania i dobierał dietę oraz suplementy dla uczestników programu.

Suplementy Holistic zyskały bardzo dużą popularność ze względu na wysoką jakość. Do 2007 roku były sprzedawane tylko wykwalifikowanym terapeutom, jednak liczba osób zainteresowanych tymi preparatami wymogła rozszerzenie sprzedaży o sieć wybranych sklepów.

Dzięki rozległej wiedzy Bertrila, wysokiej jakości produktów i stale rosnącego zainteresowania Holistic wciąż rozszerza swoja działalność. Zaowocowało to przeniesieniem w 2010 r. siedziby firmy do Motali, gdzie powstały również magazyny umożliwiające obsługę logistyczną wciąż rosnącej liczby zamówień suplementówi preparatów marki Holistic.

Bertil Wosk jest uznanym w Szwecji autorytetem z zakresu zdrowego żywienia, środowiska naturalnego i medycyny alternatywnej. Prowadzi on wykłady i seminaria dla terapeutów z całego świata, a także dla osób indywidulanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Betrila, który z właściwą sobie charyzmą przekazuje informacje o produktach Holistic, łącząc przy tym zagadnienia z wielu dziedzin – seminaria te cieszą się dużym zainteresowaniem.

holistic wosk kursy

Kursy skierowane są przede wszystkim do dystrybutorów, ale Holistic w Szwecji prowadzi też kilka ciekawych kursów, które są otwarte dla szerokiej publiczności. Medycyna naturalna i suplementy to jest branża, w których nowe badania są źródłem stałego postępu. Ważne jest, aby nigdy nie przestać się poprawić. Każdego roku Holistic organizuje kursy dla około 2000 utalentowanych i oddanych uczniów. Jesteśmy bardzo dumni z zaufania.

Światowa jakość produktów i nieprzeciętna osobowość Bertila Woska oraz popularność jaką Holistic cieszy się w Szwecji to przepustka do międzynarodowego sukcesu, w którym mamy nadzieję jako Holistic-Polska, będziemy mieć też swój poważny udział.

Holistic eksportuje swoje suplementy do Norwegii, Korei Południowej i do nas, czyli do Polski.

Produkty Holistic
znajdziesz tutaj

By sprostać stale zwiększajacemu się zapotrzebowaniu już w 2010 roku Holistic przeniósł magazyny i wysyłkę do specjalnie przystosowanych zabudowań w Motali. 

Kilka dni temu, konkretnie w dniu 2 czerwca 2016 roku, szwedzki Holistic oficjalnie uruchomił nowe pomieszczenia firmy i podziękował wszystkim, którzy pomogli w planowaniu, budowie, przeprowadzce do nowych biur w Norrköping. Tu jest wszystko, czego pracownicy firmy mogą potrzebować do efektywnej pracy umysłowej, medytacji i odpoczynku.

Szwedzka poważna firma Holistic.
Kawał szwedzkiego rynku Zdrowia - suplementy, witaminy, odżywki.
Eksport - Norwegia, Polska, Korea Południowa.
Każdego ranka cała załoga poświęca 5 minut medytacji na przekazanie produktom Holistica informacji o Miłości, Wdzięczności, Zdrowiu i Życzenie by te produkty jak najlepiej Służyły Ludziom.

My jako Holistic-Polska wiemy że ich wysiłki, przełożą się wyraźnie na jakość i skuteczność produktów Holistica i wiemy, że w ciągu kilku lat Holistic oficjalnie zajmie jedno z pierwszych miejsc wśród producentów najlepszych na świecie suplementów i preparatów zdrowotnych.

Produkty Holistic
znajdziesz tutaj
holistic medytacje
Holistic Polska